Praca

Obecnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

Kierowca – Magazynier

Miejsce pracy: Chelm

Opis stanowiska:
Prowadzenie samochodów dostawczych , Załadunek i rozładunek towarów, Realizacja dostaw warzyw – owoców i innych produktów do obsługiwanych klientów, Przygotowywanie – realizacja i wydawanie zamówień od klientów, Kontrola stanów magazynowych, Obsługa wózka widłowego, Utrzymanie porządku w miejscu pracy,

Nasze oczekiwania:
Aktywne prawo jazdy kat. B , Uprawienia na wózek widłowy(mile widziane), Dokładność, skrupulatność, dyspozycyjność, zaangażowanie, Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami, otwartość, komunikatywność, dokładność, sumienność, Umiejętność pracy w zespole, Wysoka kultura osobista,

Kandydatom oferujemy:
Stabilne zatrudnienie oparte umową o pracę w pełnym wymiarze godzin, Możliwości rozwoju kompetencji zawodowych, Motywacyjny system wynagrodzeń, Atrakcyjną pracę w młodym zespole, w sympatycznej atmosferze, stabilnej i wciąż rozwijającej się firmie,

Sprzedawca

Miejsce pracy : Chelm

Opis Stanowiska :
Profesjonalna obsługa klienta, Obsługa kasy fiskalnej, Przyjmowanie dostaw, Ekspozycja towarów zgodnie ze standardami firmy,

Nasze oczekiwania :
Umiejętność pracy w zespole, Wysoka kultura osobista, Znajomość bsługi kasy fiskalnej mile widziana,

Oferujemy :
Umowe o pracę, Korzystne wynagrodzenie na czas, Premia za sprzedaż, Atrakcyjną pracę w stabilnej i wciąż rozwijającej się firmie,

Zainteresowanych, spełniających powyższe oczekiwania, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres: frupaksfruit@wp.pl

Uprzejmie informujemy, iż firma będzie się kontaktować tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”