O NAS

Historia

Firma Frupaks Fruit zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem w owoce i warzywa. Przedsiębiorstwo zostało założone przez Pawła Ignatiuka w 1997 roku.


Paweł Ignatiuk ( 1969-2012 )– społecznik, wielki sympatyk i członek Rady Nadzorczej ChKS „Chełmianka”, założyciel hurtowni Frupaks Fruit. Firmę stworzył od tzw. przysłowiowej deski ; zaczynał od starego samochodu firmy żuk i malej , wynajętej powierzchni handlowej przy ul Hutniczej. W ciągu paru lat rozwinął firmę do wiodącego lidera powiatu chełmskiego z własnym obiektem magazynowo – biurowym o powierzchni : 884,00 m² , flota samochodów i siecią sklepów firmowych. Zarządzając firma nie zapominał tez co znaczy być dobrym człowiekiem , każdemu chętnie pomagał. Z zapałem angażował się we wszelkie akcje charytatywne , najchętniej anonimowo , nie szukając przy tym rozgłosu czy reklamy . Zginął tragicznie, w wypadku samochodowym 15 grudnia 2012 r.

 
 Grzegorz Ignatiuk ( 1961-2017 ) – właściciel firmy Frupaks Fruit od 2012 roku. Po tragicznej śmierci brata przejął firmę i z dużym powodzeniem kontynuował rodzinną tradycję. Dzięki ciężkiej pracy , uporowi , zarządzaniu tzw. żelazna ręką i niezastąpionej pomocy partnerki życiowej Anny Kołtunik, pozostawił firmę w doskonałej kondycji. Kontynuował dzieło Pawła nie tylko w zarządzaniu firma ale również w pomocy potrzebującym. Zmarł po ciężkiej chorobie 12 stycznia 2017 roku.

Dzisiaj

Konsekwencja w działaniu naszego przedsiębiorstwa, oraz dynamiczny rozwój przy stałej obserwacji zmieniającego się rynku, pozwoliły nam nie tylko wskoczyć na najwyższy poziom, ale również został na nim po dzień dzisiejszy. Dzięki temu na dziś dzień z naszej oferty korzystają różnego rodzaju restauracje, szkoły, szpitale, sklepy detaliczne, supermarkety, hotele czy przedszkola.

 

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz kontakty z najlepszymi rolnikami i dostawcami w okolicy, pozwalają nam dziś dostarczać warzywa dokładnie takiej jakości, jaką sami chcielibyśmy otrzymywać od swojego dostawcy. Dziś nasza firma to przede wszystkim ciężka praca prawie trzydziestoosobowej załogi.

Jesteśmy tu dla Państwa. Serdecznie zapraszamy do współpracy.